Ładuję dane.
Może to potrwać od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund, prosimy o cierpliwość

Moto Konfigurator

Wybierz swój motocykl

Deflektory Givi

Znaleziono: 3 produktów

Jazda na motocyklu, szczególnie przy dużych prędkościach, wiąże się z naciskiem ogromnych mas powietrza na głowę kierowcy. Podczas pokonywania dłuższych tras może to wywrzeć na nas bardzo zły wpływ, prowadząc do bólu karku, zawiania lub ograniczenia widoczności. Z pomocą przychodzą doskonałej jakości deflektory GIVI, zapewniające konieczną, dodatkową ochronę.

Sprzęt ten wykonany jest z solidnego tworzywa sztucznego, które gwarantuje trwałość i niezawodność. Jest to materiał, który bardzo łatwo się czyści, wykazuje on także wyjątkowo dużą odporność na uszkodzenia mechaniczne. Deflektory GIVI dostępne są w wersjach standardowych oraz przyciemnianych, dlatego łatwo można wybrać produkt dla siebie.

Deflektory GIVI są proste w montażu, a jednocześnie bardzo stabilne. Bardzo łatwo jest przymocować je do szybki motocykla oraz odpowiednio wyregulować. Ponadto, zapewniają one doskonałą widoczność, co czyni z nich niezwykle popularny gadżet. Jazda z deflektorem jest o wiele wygodniejsza i bardziej komfortowa, niż wystawienie się na silny wiatr.

Zaufane Opinie IdoSell
4.83 / 5.00 275 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-03-29
Polecam ,jak obiecali tak zrobili!!!!!
2024-03-20
Kufer idealny, polecam
pixel