Ładuję dane.
Może to potrwać od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund, prosimy o cierpliwość

Moto Konfigurator

Wybierz swój motocykl

Akcesoria bagażowe Givi

Znaleziono: 6 produktów

Motocykl, w odróżnieniu od dwuśladowców, z reguły nie posiada wmontowanego bagażnika. W tym celu stosuje się różnego rodzaju torby, sakwy i kufry, zewnętrznie montowane na stelaż pojazdu. Wymagane są do tego jednak odpowiednie akcesoria, dzięki którym upewnimy się, że cała instalacja jest stabilna i wygodna w użyciu.
Akcesoria bagażowe GIVI obejmują wiele różnych produktów, które za zadanie mają usprawnienie przewozu bagażu na motocyklu.

Oferta ta zawiera w sobie specjalistyczny sprzęt, przy pomocy którego upewnimy się, że naszej torbie nic nie grozi. Jak wiadomo, nieprawidłowo zamontowany kufer to nie tylko ryzyko utraty naszego dobytku, ale także możliwość stworzenia niebezpiecznej sytuacji na drodze.

GIVI nie idzie na kompromisy w kwestii jakości – jest to marka, która słynie z wysokiej klasy pasów zabezpieczających oraz zestawów do montażu. Zestaw toreb lub specjalnych magnesów do tankbagów to świetny nabytek dla każdego fana dwóch kółek, szczególnie jeśli są one dostępne w tak atrakcyjnej cenie.

Zaufane Opinie IdoSell
4.85 / 5.00 354 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-10
Obsługą miłą tylko szkoda że nikt mnie nie poinformował o opóźnieniu przesyłki że względu na uszkodzony stelaż i czekaniem na nowy ale pozatym wszystko w porządku ,polecam
2024-07-03
Szybko , sprawnie , bez problemu
pixel