Ładuję dane.
Może to potrwać od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund, prosimy o cierpliwość

Moto Konfigurator

Wybierz swój motocykl

Zamki do kufrów centralnych GIVI

Znaleziono: 2 produktów

W kufrach motocyklowych przewozi się różne, czasami bardzo kosztowne przedmioty. Niestety, motory podczas postoju mogą być narażone na próby kradzieży, dlatego tak ważne jest wyposażenie się w sprawne zamknięcie. Zamki do kufrów centralnych GIVI to doskonała inwestycja dla wszystkich osób, które mają w zwyczaju przewozić w swoich kufrach pieniądze, dokumenty lub inne cenne przedmioty, na przykład laptopy czy aparaty fotograficzne.

Zamek do kufra motocyklowego

Kufry centralne marki GIVI są wyposażone w doskonałe zamki, jednak jak każdy inny przedmiot, mogą one ulec awarii. Na szczęście w takiej sytuacji nie trzeba kupować nowego kufra — wystarczy zapasowy zamek, który pozwala na szybkie usunięcie usterki.

W kwestii bezpieczeństwa trzeba być bezkompromisowym. Ponieważ zamek do kufra centralnego to bardzo ważny element wyposażenia motocyklisty, najrozsądniej jest postawić na takiego producenta, do którego ma się zaufanie. Produkty, które oferujemy, zostały zaprojektowane tak, aby motocykliści mogli spać spokojnie.

Dostępne w naszej ofercie zamki są kompatybilne z wieloma popularnymi modelami kufrów centralnych GIVI — wystarczy zapoznać się z ich specyfikacją, umieszczoną na stronie każdego produktu. Jeśli jednak mimo wszystko masz jakieś wątpliwości lub pytania, śmiało skontaktuj się z nami — chętnie doradzimy ci, który zamek do kufra wybrać.

Zaufane Opinie IdoSell
4.84 / 5.00 319 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-16
prawidłowo
2024-05-29
Super. Wszystko jak się należy. Trochę czekałem za kufrem i stelażem ale było warto. Polecam.
pixel