Ładuję dane.
Może to potrwać od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund, prosimy o cierpliwość

Moto Konfigurator

Wybierz swój motocykl

Płyty pod silnik Givi

Znaleziono: 18 produktów

Rosnąca liczba kierowców zaczyna zdawać sobie sprawę z ogromnego znaczenia profilaktycznej ochrony podzespołów motocykla. Warto jest zabezpieczyć swój pojazd dodatkową osłoną, jaką są płyty pod silnik GIVI. Nie są to akcesoria szczególnie drogie, przez co opłaca się w nie inwestować, aby uniknąć późniejszych napraw swojego motocykla.

Na drodze nasz pojazd napotyka na wiele przeszkód, które z biegiem czasu mogą uszkodzić odsłonięte elementy silnika. Nierówna szosa, gałęzie, kamienie, głębokie kałuże – na tego typu zagrożenia należy szczególnie uważać. Wilgoć, pył oraz uderzenia mogą szybko odesłać nas do mechanika, co zazwyczaj wiąże się ze sporym wydatkiem. Nawet jeśli poruszamy się wyłącznie po równych trasach, to wyposażenie się w płyty pod silnik GIVI nic nie zaszkodzi.

GIVI oferuje wiele rodzajów osłon na silnik oraz osłon misek olejowych. Mądrze jest kompleksowo zadbać o bezpieczeństwo podzespołów swojego silnika, dlatego powierzenie tej kwestii profesjonalistom z GIVI jest jak najlepszym pomysłem!

Zaufane Opinie IdoSell
4.85 / 5.00 351 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-06
Szybko sprawnie i bez najmniejszych problemów. Tak powinno być w każdym sklepie.
2024-07-03
Szybko , sprawnie , bez problemu
pixel